Oktatás fejlesztési specialista - HR területen

Feladatok:

  • A gyári oktatás fejlesztési (Education&Training) rendszer teljeskörű koordinálása és fejlesztése a gyári hatékonyság biztosítása érdekében
  • A következő területeken belső tréneri aktivitás: HR belépő oktatás, PD oktatás, Buildup tréning felület oktatás és egyéb képzési csatornák
  • A gyári Buildup tréning felület kezelése és folyamatos fejlesztése
  • A gyári munkaköri profilok létrehozása és időszakonkénti frissítése az igényeknek megfelelően
  • Az elérhető új tréning anyagok figyelemmel kísérése, letöltése, fordítása és továbbítása a különböző vállalati felületekről
  • Részvétel a PD pillár tevékenységében, kiemelten a tréning projektekben
  • Új belépők oktatásának és onboardingjának koordinálása
  • Új oktató anyagok létrehozása, fordítása és szerkesztése
  • Fizikai munkavállalók keresztképzés, upskill, reskill folyamatainak igényfelmérése, tervezése és biztosítása
  • Képzések teljeskörű menedzselése (tréning terv készítése, igényfelmérés, kurzus szervezés, PO készítés és számlázási oldal, nyomonkövetés)
  • Vonatkozó meetingeken, projekt aktivitásokban való aktív, proaktív részvétel (SCA, Manex PD)
  • Törvényi előírások biztosítása tréning oldalról (jelenléti ív, regisztráció stb.)
  • Kommunikációs modulok használata, monitorozása
  • HR területeken bizonyos folyamatok időszakos helyettesítése

Elvárások:

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér
  • Bónusz a gyári eredményektől függően
  • Cafeteria
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás a munkaviszony 6. hónapjától
  • Havonta jégkrém juttatás
  • Saját márkás termékek kedvezményes vásárlási lehetősége
  • Bejárás támogatása

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: a338f6
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni