Szívesen dolgozna Magyarország piacvezető HR szolgáltatójánál? Kamatoztatná szakmai tudását? Önnek is fontos az értékek és a tudás megőrzése? Dolgozzon Ön is egy felelős munkáltatónál, jelentkezzen az alábbi álláslehetőségünkre: Keressük belső szakmai csapatunkba

Feladatok:

  • Kölcsönzött és alkalmi munkavállalók teljes körű bérszámfejtése
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • Hóközi és hó végi bérszámfejtés elkészítése
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése az ügyfelek és a hatóságok felé
  • A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása
  • Kapcsolattartás és szoros együttműködés a társterületekkel
  • Munkáltatói igazolások készítése

Elvárások:

  • Befejezett bérügyintézői képesítés
  • Kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Bérszámfejtésben szerzett erős szakmai tapasztalat
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Önálló felelősségteljes munkakör, valamint szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Dinamikus csapat, kellemes munkakörnyezet

Egyéb információ az állásról:

  • Nexon program ismerete
  • Azonnali munkakezdés
Cégnév: Proaktív Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet
Jelentkezés online: job81271.ap@prohumanallas.hu