Az OBO BETTERMANN egy több mint 110 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő vállalatcsoport, mely az épületvillamossági szereléstechnika területén a világelsők közé tartozik.

Az OBO-portfóliót alkotó mintegy 30.000 féle termék a villamos szerelés területén elérhető legmagasabb minőségben készül.

A vállalatcsoport jelenleg 60 országban működik, Európában, Ázsiában, Dél- és Észak- Amerikában, valamint Afrikában rendelkezik gyártó- vagy értékesítő központtal.

A világszinten mintegy 4.200 főt foglalkoztató vállalatcsoport egyszerre képviseli a tradíció és az innováció értékeit.

A stabilitást mutatja többek között az is, hogy nemzetközi szinten a munkaviszonyok átlagos hossza 15 évre tehető, a tevékenységre pedig környezettudatos gondolkodás, digitalizálás, munkaoptimalizáció és folyamatos termékfejlesztés, szabadalmi bejegyzések jellemzők.

A magyarországi OBO jelenleg mintegy 1.300 főt foglalkoztat, telephelye a Budapesttől délkeleti irányban kb. 35 km-re fekvő Bugyi nagyközség melletti ipari parkban található, és a nemzetközi vállalatcsoport legmeghatározóbb gyártó- és logisztikai központja.

A fentiekből adódóan a vállalat változatos feladatokat, izgalmas szakmai kihívásokat kínál a HR területen dolgozó munkatársainak is.

Vállalatcsoport-szintű (globális) csapatunk bővítésére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

NEMZETKÖZI HR KOORDINÁTOR

Főbb feladatok:

  • holding szintű HR partneri feladatok ellátása, HR releváns témákban támogatásnyújtás a nemzetközi leányvállalatok számára (főként az értékesítő cégek vonalán),
  • összekötő, koordináló szerepkör a leányvállalatok, a HR szakterület és a holding-ügyvezetés között,
  • nemzetközi HR-sztenderdek és globális HR-folyamatok kidolgozása és bevezetése, figyelembe véve a helyi szabályozásokat és adottságokat,
  • nemzetközi személyzetfejlesztési intézkedések, employer branding projektek kidolgozása és végigvitele, összehangban a holding-ügyvezetés elvárásaival,
  • a nemzetközi kulcspozíciók toborzási és kiválasztási folyamatának támogatása,
  • nemzetközi „Best-Practice” találkozók szervezése és koordinálása,
  • nemzetközi HR adatbázis felépítése és fejlesztése (fontosabb HR releváns témák, országspecifikus szabályozások stb.)

Elvárásaink:

  • releváns területen szerzett felsőfokú végzettség
  • HR területen szerzett minimum 3 éves munkatapasztalat (előny a nemzetközi környezet),
  • stabil, kommunikációképes német és angol nyelvtudás,
  • önállóság, precizitás, megbízhatóság és szakmai igényesség,
  • kiváló kommunikációs készség és nyitott személyiség,
  • kiváló szervezési-, problémamegoldó- és konfliktuskezelő készség,
  • rendszeres (de nem mindennapos) utazási hajlandóság külföldre.

Amit nyújtunk:

  • korrekt jövedelem-csomag, mely fix és teljesítményarányos elemekből áll,
  • éves bónusz és béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, amely évi nettó 360.000 Ft, továbbá jubileumi jutalom az eltöltött évek arányában),
  • munkába járás támogatása,
  • munkavállalói ajánlási rendszerhez és céges ötletbörzéhez kapcsolódó jutalom,
  • hosszú távú, biztos munkahely, tervezhető munkaidő,
  • tanulási lehetőség, változatos és kihívásokkal teli feladatok, munkakörhöz kapcsolódó szakmai képzési lehetőségek,
  • térítésmentesen igénybe vehető egészségügyi szűrővizsgálatok,
  • rendezvények a munkavállalók és családjaik számára,
  • kedvezményes jegyvásárlási lehetőség számos, a régióban megrendezett kulturális és sporteseményre.

Munkavégzés helye: 2347 Bugyi, Alsóráda 2. (Pest megye déli része)

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Üzleti támogató központok
  • HR támogatás

Önéletrajzát (nagyságrendi bérigény megjelölésével) a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy postán küldheti el az alábbi címre:  OBO Bettermann Hungary Kft., Személyzeti Osztály, 2347 Bugyi, Alsóráda 2.

Tájékoztatjuk, hogy jelentkezése esetén a pályázatában szereplő adatai rögzítésre kerülnek az elektronikus adatnyilvántartó rendszerünkbe. Jelentkezését úgy tekintjük, hogy a fenti adatkezeléshez hozzájárul. Az adatait a vonatkozó Európai Uniós és hazai jogszabályoknak megfelelően kezeljük, azokat harmadik fél részére nem továbbítjuk. Adatainak törlését írásban kérheti postai úton az OBO Bettermann Hungary Kft., 2347 Bugyi, Alsóráda 2. elérhetőségen.

Cégnév: OBO Bettermann Hungary Kft.