Megbízónk a világ élmezőnyébe tartozó biofinomítót üzemeltet Tolna megyében. A finomító világszínvonalú termelési eljárásokat alkalmaz, és egyben új bioalapú technológiák fejlesztésének a műhelye. Megbízásából

Munkavédelmi vezető / Health & Safety menedzser

vezető pozícióba keresünk váltásra motivált jelölteket. A pozíció betöltője felelős – szakértői csapatot is irányítva - az összes foglalkozásegészségügyi és munkabiztonsági feladat sikeres teljesítéséért.

Fő feladatok:

  • HS és tűzvédelmi stratégia, valamint hosszútávú vízió megalkotása és megvalósítása a telephelyre vonatkozóan
  • A stratégia megvalósításának és kommunikációjának irányítása
  • Hatékony egészségvédelmi, biztonsági és tűzvédelmi csapat vezetése
  • A Health & Safety területhez való hozzáállás javítása
  • Javaslatok benyújtása a telephely vezetősége részére a jelenlegi programok, szabályzatok és személyi feltételek javításával kapcsolatban
  • H&S-vel kapcsolatos kérdésekre vonatkozó megoldások proaktív beazonosítása, tervezése és kidolgozása, valamint rövid- és hosszútávú fejlesztési stratégiák kidolgozása
  • Kapcsolattartás a vonatkozó hatóságokkal
  • Tréningek és támogatás biztosítása az alkalmazottak, különös tekintettel a vezetők, részére
  • Kritikus területek monitorozása, belső szabályok megfelelésének vizsgálata (tűz, katasztrófa, munkabiztonság)

Elvárások

  • Biztonság területén szerzett főiskolai vagy egyetemi szintű diploma
  • Min.  5 év tapasztalat működési biztonság, H&E területén ipari környezetben
  • Magas szintű vezetői készségek
  •   Kiváló elemző készség
  •   Befolyásolási képesség
  •   Jó angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Ügyvezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunaföldvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát „3839/2021” hivatkozással  a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Simonyi és Tóth Tanácsadó Kft.