Munkavédelmi vezető

Leírás

Pécs közelében található partnercégünk számára keresünk munkatársat Munkavédelmi vezető munkakörbe.

Feladatok

  • A cégcsoport és a magyar munkavédelmi szabályok betartatása
  • Kétirányú kommunikáció fenntartása a munkavállalók és a vezetőség között
  • Új eljárások bevezetése, meglévők frissítése
  • A Cégcsoport által képviselt munkavédelmi kultúra fenntartása és folyamatos fejlesztése
  • Kvázi- és munkabalesetek kivizsgálása, jelentése
  • Nemzetközi riportok elkészítése, a cég képviselete a régiószintű tárgyalásokon

Elvárások

  • Minimum középfokú munkavédelmi képesítés (munkavédelmi technikus)
  • Gyártási, üzemi környezetben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, jó stressztűrő képesség

Amit kínálunk

  • Változatos munkakör
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Baranya megye

Cégnév: Trenkwalder Kft