Feladatok

A Társaság munka- és tűzvédelmi tevékenységének szakmai felügyelete és támogatása;
A Társaság képviselete munka- és tűzvédelmi témákban hatóságoknál, harmadik feleknél, partnereknél;
A hatályos jogszabályoknak való megfelelés biztosítása;
Veszélyes gépek üzembehelyezési vizsgálatának koordinálása, támogatása;
Munkaterületi ellenőrzések, szemlék megtartása;
Munkavédelmi oktatások, Safety Week-ek szervezése, megtartása, a biztonságos munkavégzésre való törekvés kultúrájának erősítése;
Foglalkozási balesetekkel kapcsolatos ügyintézés, együttműködés a foglalkozás egészségügyi orvossal;
Együttműködés a beszerzési csapattal (munkavédelmi eszközök, ruházat), a minőségirányítással, projektvezetőségekkel;
Munkavédelmi munkatárs munkájának támogatása, koordinálása, ellenőrzése;
Auditokban való részvétel, az azokra való felkészüléssel kapcsolatos feladatok önálló ellátása;
Szoros együttműködés a Pole safety managerével (angol nyelven), a szakterületi klub eseményein való aktív részvétel.

Elvárások

Felsőfokú munkavédelmi végzettség (munkavédelmi szakmérnök vagy szakember, EHS szakmérnök);
Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat hasonló területen;
Angol nyelv kommunikációképes ismerete szóban és írásban egyaránt;
Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
B kategóriás jogosítvány - projektjeink az ország bármely területén megvalósulhatnak, így a munkaterületeken való jelenlét illetve ellenőrzések megvalósítása érdekében szükséges a mobilitás;
Jó problémamegoldó és kiváló kommunikációs képesség;
Feladat-, illetve projektorientált gondolkodás;
Proaktivitás.

Előnyt jelent

Villamosenergia területén szerzett tapasztalat, technológiai ismeret;
Tűzvédelmi végzettség;
Egyéb műszaki végzettség.

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag;
Privát egészségbiztosítás a próbaidő lejártát követően;
Folyamatos szakmai fejlődés támogatása – képzések, tanfolyamok;
Dinamikus, fiatalos, segítőkész csapat;
A terület iránt maximális elkötelezettséggel rendelkező vezetők;
Rugalmas munkavégzési keretek.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Energy Network Solutions Kft. villamosipari és energetikai megoldásokat biztosító, 1994. óta működő vállalkozás, melynek tulajdonosa az Európában piacvezető VINCI cégcsoport. Stabil hátterének köszönhetően a magyar piac egyik meghatározó és folyamatosan fejlődő vállalkozása, mely változatos feladatokat, releváns tapasztalatot és szakmai fejlődési lehetőséget kínál mind tapasztalt szakemberek, mind lelkes pályakezdők számára.
A magas színvonalú tevékenység ellátásához kiemelt fókusz helyeződik az egészséges és biztonságos munkavégzési körülmények, keretek biztosítására, ezért új kollégánkat keressük munkavédelmi vezető pozícióba.
A munkavégzés elsődleges helyszíne Törökbálint, telephelyeink jelenleg Salgótarjánban, Gyöngyösön és Kiskunhalason találhatók.
Cégnév: Energy Network Solutions Kft.