Munkavédelmi Specialista - Zalaszentgrót

Feladatok:

  • Környezetvédelmi riportálások elkészítése (hulladék nyilvántartás, víz)
  • Területhez tartozó anyagok rendelése és bevételezése SAP rendszeren keresztül
  • Labor részére szolgáltatás rendelés SAP rendszeren keresztül
  • BBS és GMP elkészítése
  • Life saving programhoz kapcsolódó eljárások kialakítása és feltöltése
  • Munkaengedélyes rendszerek karbantartása, valamint külső alvállalkozókkal folyamatos együttműködés.
  • Kémiai kockázatértékelések elkészítése
  • Online tréningek szervezése (frissítő tréningek feltöltése, tesztek, monitoring)
  • Auditokra való felkészülés folyamatban való részvétel és annak levezénylése

Elvárások

  • Preferáltan Élelmiszermérnök végzettség
  • Munkavédelmi tapasztalat
  • Angol aktív kommunikációs szint
  • Legalább 1 év tapasztalat hasonló terülten (gyártókörnyezetben)

Amit kínálunk:

  • Kompenzációs csomag: alapfizetés, éves bónusz, cafeteria, életbiztosítás és magán privát orvosi csomag
  • Tanulási és fejlődési lehetőségek
  • Közép- és hosszú távú (nemzetközi) karrierlehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Élelmiszermérnök

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Coca-Cola HBC Magyarország Kft.