Miskolc a te helyed
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Rácalmási/Dunaújvárosi Partnercégünkhöz keresünk

 Munkavédelmi specialista

 pozícióba munkatársat.

Munkavégzés helye: Dunaújváros/Rácalmás

Feladatok:

  • ISO 45001 vállalatirányítási rendszer működtetésében és folyamatos fejlesztésében való aktív részvétel"
  • Belső auditok során rögzített EHS nem megfelelősségek nyomonkövetése, helyesbítő tevékenységek menedzselése"
  • Kapcsolattartás társfolyamatokkal, munkavédelmi dolgozói érdekképviselettel, szakmai konzultációk lefolytatása"
  • Céges eljárások, szabályzatok aktualizálása, kockázatértékelések felülvizsgálata éves ütemterv alapján"
  • EHS éves oktatási feladatainak projektszintű kezelése és szervezése, munkavédelmi oktatási anyagok összeállítása"
  • Gépek munkavédelmi szempontú ellenőrzése és a kezelők biztonságos munkavégzésének fejlesztése (Javaslatok készítése és a fejlesztések menedzselése)
  • Események kivizsgálása és preventív intézkedések előkészítése
  • Új szakmai irányvonalak és gyakorlatok nyomon követése, kiértékelése, bevezetése a vállalati biztonsági kultúra fejlesztése érdekében

Elvárások:

  • Felsőfokú egyetemi / főiskolai (mérnöki) végzettség és középfokú munkavédelmi képesítés legalább 2-3 év munkatapasztalattal, vagy:
  • Felsőfokú munkavédelmi végzettség (tapasztalattól eltekinthetünk)
  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret
  • MS Office ismeretek (Excel, PowerPoint)
  • Önálló és kezdeményező munkavégzés

Amit kínálunk:

  • biztos háttér a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál
  • választható cafeteria, ezen felüli havi étkezési támogatás
  • bejárás támogatása (vállalati buszjáratokkal)
  • kedvezményes gumiabroncs-vásárlási lehetőség
  • munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • ingyenes, minden igényt kielégítő 3*-os apartman szálló, sportolási és szabadidős lehetőségekkel

A "Jelentkezem" gomb megnyomásával, bérigény megjelölésével várjuk a pályázati anyagodat!

Köszönjük!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Cégnév: Get Work Trend Kft.