A Pátriapharma Kft. hosszútávra keresi, a gyógyszeriparban szívesen tevékenykedő, lelkiismeretes, szakmailag fejlődni kívánó, szakmai képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársait

Munkavédelmi munkatárs (Ref.:021/2021)

pozícióba.

Társaságunk egy 100 %-ban magyar tulajdonban lévő Cégcsalád tagjaként a gyógyszeralapanyag gyártás negyedszázada meghatározó és elismert szereplője, nemcsak Magyarországon, a Világpiacon is. Az általunk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál, súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel. Így, ha számít Neked, hogy a munkád, eredményeid fontosak legyenek Mások számára, úgy Mi vagyunk a megoldás, csatlakozz Csapatunkhoz!

Feladatok

  • munkavédelmi mérések megszervezése, felügyelete;
  • munkavédelmi kockázatértékelések elvégzése;
  • balesetek, eltérések, kivizsgálások vezetése, jelentése;
  • környezetvédelmi kockázatértékelések elkészítése;
  • CLP szerinti címkézés, védőeszközök kiválasztása;
  • gyártási dokumentációk jóváhagyása;
  • külsős és belsős dolgozók oktatása;
  • hatósági kapcsolattartás;
  • belső auditok végrehajtása.

Elvárások

  • felsőfokú munkavédelmi végzettség;
  • min. 2 év munkatapasztalat;
  • munkavédelmi jogszabályok ismerete;
  • jó kommunikációs készség;
  • asszertivitás;
  • stressztűrés;
  • nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés.

Előnyök

  • vegyipari környezetben szerzett munkavédelmi tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • home office lehetőség;
  • családias légkör;
  • versenyképes fizetés;
  • kedvezményes étkezési lehetőség;
  • munkásszálló 2 ágyas szobákkal;
  • lehetőség angol tanulásra;
  • jó hangulatú, támogató csapat.

Foglalkozás időtartama

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest, IX.kerület

Jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva várjuk!

Cégnév: PÁTRIAPHARMA KFT