Munkavédelmi munkatárs

A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

Főbb feladatok:

  • II. veszélyességi osztályba tartozó, több mint 800 főt foglalkoztató cég munkavédelmi szaktevékenységének ellátása
  • Munkavédelmi Szabályzat és egyéb kötelező munkavédelmet érintő dokumentációk jogszabályi előírásoknak megfelelő elkészítése és aktualizálása
  • Veszélyes gép, berendezés, munkaeszköz üzembe helyezést és újraindítást megelőző munkavédelmi felülvizsgálatok elvégzése
  • Gépek, berendezések üzembe helyezésének dokumentálása
  • Veszélyes gép, berendezés, munkaeszköz időszakos biztonságtechnikai felülvizsgálatának elvégzése, lebonyolítása
  • Biztonságtechnikai felülvizsgálatok szükségességének meghatározása, lebonyolításban való közreműködés (érintésvédelem, zaj, por stb.)
  • Munkavédelmi ellenőrzések lebonyolítása, írásos dokumentum készítése, a feltárt hiányosság megszüntetésére javaslat meghatározása és végrehajtás ellenőrzése
  • Mentési terv, valamint a megelőzési stratégia munkabiztonsági tartalmának kidolgozása
  • Kockázatértékelés elkésztése és 3 évenkénti felülvizsgálata, szükség szerinti módosítása
  • Emelőgépekkel kapcsolatos nyilvántartások vezetése, targoncavezetők, emelőgép kezelők szakmai jellegű felügyelete, ellenőrzése, valamint az időszakos felülvizsgálatok lebonyolítása
  • Munkabiztonsági és Munkaügyi Felügyelőséggel való folyamatos kapcsolattartás, képviselet
  • Munkavédelemhez kapcsolódó beszerzések, beruházások megrendelése, lebonyolítása
  • Nyilvántartások naprakész vezetése, belső- és külső jelentések, prezentációk, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú munkavédelmi végzettség
  • Legalább 1-3 év gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat; nagyobb gyakorlat esetén többféle szakterület
  • Irányítási rendszerek (EIR, KIR, MEBIR) gyakorlati ismerete
  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor csapatjátékos attitűd
  • Határozottság, jó probléma megoldó képesség

Előnyök:

  • Tűzvédelmi és/vagy Környezetvédelmi végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet XI. kerületben
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Dinamikusan változó munkakörnyezet
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Prielle Kornélia utca

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.
Cégnév: Semilab Zrt.