Miskolc a te helyed

A pesti Közvágóhíd történelmi örökségére épülő – első ütemben 341 lakásos lakópark építőipari projektcsapatába

Munkavédelmi Menedzser

(HSE Manager) kollégát keresünk!

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Soroksári út 58.

Főbb feladatok:

  • Támogatja a felsővezetést a munka- és tűzvédelmi irányelvek kidolgozásában, vállalati eljárások és szabályzatok elkészítésében, a magyarországi szabályozás figyelembevételével
  • Figyelemmel kíséri a biztonsági és környezetvédelmi eljárások végrehajtását, és gondoskodik azok frissítéséről a jogszabályok és a társasági irányelvek változásaival összhangban.
  • Segíti a szervezet többi részlegét munka- és tűzvédelmi témájú kérdésekben
  • Belső és külső biztonsági vizsgálatokat végez.
  • Esetlegesen bekövetkező balesetek kivizsgálása, statisztikák készítése, elemzése, azok alapján fejlesztési tervek kidolgozása
  • Belső oktatásokat szervez, végez
  • Kockázatértékelést végez és dokumentálja.
  • Munkavédelmi dokumentáció elkészítése új pályázatokhoz.

Elvárások:

  • Legalább 5 éves munkatapasztalat hasonló munkakörben (ebből legalább 2-3 év az építőiparban)
  • Munka- és tűzvédelmi végzettség
  • Angol nyelvtudás (szóbeli, írásbeli) legalább középfok/kommunikációs szint
  • Magyar nyelvtudás, lehetőleg anyanyelvi szint
  • Magabiztos felhasználói ismeretek Microsoft Office alkalmazásokban
  • Előnynek tekintjük a felsőfokú tudományos- vagy mérnöki végzettséget
  • Építőipari vállalatnál szerzett tapasztalat előny
  • Proaktív, pontos, precíz, önálló munka
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • A cég növekedéséből adódó újabb és újabb kihívások
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Nemzetközi csapatmunka
  • Stabil nemzetközi háttér, hosszútávú projektmunkák

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
Cégnév: APD Real Estate Korlátolt Felelősségű Társaság