Munkaügyi ügyintéző

Feladatok

  • Munkaszerződések, valamint módosítások elkészítése;
  • Be- és kiléptetések bonyolítása, felmondások elkészítése;
  • NAV felé biztosítottakkal kapcsolatos ügyintézés;
  • Külföldi munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés;
  • Szerződéses és egyéb adatok illetve szabadságok karbantartása, rögzítése a bérszámfejtő szoftverben;
  • Munkavállalók részére tájékoztatás munkaviszonnyal kapcsolatos kérdésekben;
  • Kapcsolattartás hivatalos szervekkel, valamint társosztályokkal;
  • Statisztikák, elemzések, kimutatások készítése a szakmai vezető részére.

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (személyügyi ügyintéző, TB ügyintéző, stb.);
  • Minimum 3 év munkaügyi területen szerzett tapasztalat;
  • NEXON bérszámfejtő program gyakorlati ismerete;
  • Jogszabályi háttér magas fokú ismerete;
  • Külföldi munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézésben szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyök

  • Önálló, megbízható munkavégzés;
  • Precizitás, pontosság;
  • Ügyfélközpontúság;
  • Türelmes, higgadt személyiség;
  • Problémamegoldó képesség, monotóniatűrés;
  • Csapatszellem;
  • Terhelhetőség és konfliktuskezelő képesség.

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • stabil pénzügyi háttérrel rendelkező, piacvezető magyar nagyvállalat, ugyanakkor barátságos légkör
  • változatos feladatok, szakmai fejlődés lehetősége
  • fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • munkavállalói kedvezmények

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő, 40 óra/ hét

Munkavégzés helye

  • 1239 Budapest, Európa utca 6.

Cégnév: WABERER S INTERNATIONAL NYRT