Miskolc a te helyed
MENTON Jobs Kft.

Munkaügyi referens - Mosonmagyaróvár

A Menton Jobs cégcsoport 2016 óta meghatározó szereplője a magyar munkaerő piacnak. Közel 1000 fős kölcsönzötti állományunk nyújt megoldást a KKV és nagyvállalati szektor munkaerő problémáik megoldására. Mosonmagyaróváron található kirendeltségünk keresi

 Munkaügyi referens

 munkatártás! Pontosan és precízen végzed a munkád? Tudáson naprakész a foglalkoztatási szabályokkal? Akkor Téged keresünk!

Feladatok:

  • Munkavállalók be-és kiléptetéssel kapcsolatos feladatok ellátása (szerződések ellenőrzése és feltöltése)
  • Munkavállalói cafeteriák rögzítése, ellenőrzése
  • Munkavállalók hazautazásának adminisztrálása
  • Szállásoltatási teljesítésigazolások ellenőrzése, napi szinten tartása
  • Harmadik országbeli munkavállalók beutazásának és foglalkoztatásának adminisztratív támogatása
  • Munkavállalói dokumentumok időszerű archiválása
  • Vállalatirányítási rendszer naprakészen tartása
  • Szoros együttműködés a központi társosztályokkal
  • Irodai pénztár kezelése
  • Folyamatos együttműködés a kirendeltség munkatársaival (kirendeltségvezető, projektvezetők és asszisztensek)

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Házipénztár kezelésében való tapasztalat
  • Adminisztratív, vagy iroda környezetben, csapatmunkában szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Nagyfokú határozottság

Amit nyújtunk:

  • Kiemelkedő alapbér
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Modern belvárosi iroda
  • Céges telefon + laptop

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
Cégnév: Menton Jobs Kft