Miskolc a te helyed
Kőbányai Szivárvány Nonprofit Kft.

1108 Budapest, Sütöde u. 4.

Munkaügyi előadó munkatársat

keresünk

Feladatok:

  • a munkaviszony létesítésével, fenntartásával, megszüntetésével kapcsolatos információs, adminisztrációs feladatok elvégzése az adott munkaügyi jogszabályok szerint
  • a munkaszerződések elkészítése, folyamatos felülvizsgálata, módosítása
  • a ki- és belépőkről napi létszámnyilvántartás vezetése
  • a dolgozók évi szabadságának nyilvántartása, szabadságolási ütemterv készítése
  • TB-vel kapcsolatos nyilvántartások vezetése
  • a személyügyi iratok megőrzése és nyilvántartása
  • bérbesorolással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • statisztikák, nyilvántartások készítése, adatgyűjtés és az adatok rendszerezése
  • együttműködés a dolgozókkal, a szervezet vezetőivel és a különböző szakterületekkel (kiemelten a bérszámfejtéssel)
  • archiválási feladatok elvégzése

Elvárások

  • jogszabályok naprakész ismerete (KJT, MT)
  • legalább 3 éves munkaügyi tapasztalat, előny a nagy szervezetnél szerzett gyakorlat
  • önálló és csapatmunkára való hajlam
  • precizitás és analitikus gondolkodás
  • kiválóan kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • változatos és komplex feladatok
  • nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés
  • munkához megfelelő technikai háttér
  • budapesti munkavégzés
  • a Kjt. szerinti anyagi juttatás
  • Cafetéria

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
Cégnév: Kőbányai Szivárvány Nonprofit Kft