Feladatok

  • Munkavédelmi és egészségvédelmi, valamint tűzvédelmi feladatok ellátása.
  • Szakmai támogatás nyújtása a tevékenységek kockázatcsökkentő folyamatainak kivitelezésében.
  • Munkahelyi biztonság és egészségvédelmi, valamint tűzvédelmi folyamatok fejlesztése, szabályozók kidolgozása.
  • Biztonsági és tűzvédelmi előírások teljeülésének munkahelyen és munkaterületeken történő ellenőrzése. Megállapított hiányosságok kiküszöbölésére irányuló intézkedések tervezése.
  • A felülvizsgálat köteles, HSE relevanciával bíró felszerelések, gépek, berendezések ellenőrzése.
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi oktatások megtartása. A biztonságos munkavégzésre való törekvés kultúrájának erősítése.
  • Dokumentáció és nyilvántartás vezetése a munkahelyi biztonság és egészségvédelem, valamint tűzvédelem állapotáról.
  • Munkahelyi balesetek vizsgálata, megelőzési stratégia kidolgozása.
  • Kapcsolattartás hatóságokkal és külső partnerekkel.
  • Auditokra (ISO 45001) történő felkészülés és azokon aktív részvétel. Az integrált HS rendszert érintő belső auditok lebonyolításának támogatása.
  • ESG és CSRD eljárásokhoz adatszolgáltatás előkészítése, jelentés elkészítésének támogatása.
  • Szakmai együttműködés a partnerek munkavédelmi szakembereivel.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, legalább 5 év releváns tapasztalattal.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban. Előnyt jelent a német és/vagy francia nyelvtudás.
  • ISO 45001 rendszer ismerete.
  • MS Office programok ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal.
  • Magyarország területén utazási hajlandóság,
  • Munkavégzés helye: Budapest, illetve országosan projekt helyszínek és telephelyek

Leendő munkatársunkat:

  • Projektszemlélet, elemző-, strukturált gondolkodásmód
  • Nagyfokú önállóság, határozottság, kezdeményezőkészség, problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség jellemzi.

Amit kínálunk

  • piacképes bérezés megegyezés szerint és béren kívüli juttatás (SZÉP kártya, éves bruttó 410ezer Ft)
  • jó hangulatú, dinamikus csapatmunka
  • stabil vállalati háttér

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A V-Híd Csoport a magyarországi építőipar dinamikusan fejlődő vállalatcsoportja, amely az ország számos pontján valósít meg európai uniós és hazai finanszírozású vasútépítési projekteket. Stabil, tőkeerős cégcsoportunk a vasútépítési piac legmeghatározóbb szereplője.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével várjuk jelentkezését.

Cégnév: V-Híd Építő Zrt.