Több mint 15 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és további HR szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú cégcsoport keres tapasztalt új kollégát

MOZGÓ TOBORZÓ

A leendő munkatárs feladatai:

  • Részvétel fizikai kölcsönzési projektek megvalósításában
  • Munkaerő toborzása: adatbázisokban való szűrések elvégzése, megfelelő jelöltek felkutatása
  • A pályázók korrekt tájékoztatása, jelöltekkel való folyamatos kapcsolattartás és a kiválasztási folyamat támogatása
  • A pozíciók naprakész megjelenítése hirdetési felületeken, saját weboldalon, kreatív álláshirdetések írása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a területileg illetékes vezetőkkel és kollégákkal
  • Interjúk, riportok és jelentések készítése a Toborzási vezető részére
  • A cég üzleti érdekeinek és értékrendjének képviselete, jó hírének elősegítése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség, érettségi
  • Önálló munkavégzés
  • Legalább 1 év toborzásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány (saját gépjármű előnyt jelent)
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás első sorban szóban (jelölt interjúk lebonyolításához esetenként szükséges)

Amit nyújtunk:

  • Stabil és megbízható vállalat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Komplex szolgáltatásokat kínáló cég, változatos munka
  • Kellemes, barátságos, fiatalos környezet

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Borsod megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva és felvesszük Önnel a kapcsolatot!

Cégnév: Work Force Kft.