Több mint 15 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és további HR szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú cégcsoport

keres tapasztalt új kollégát Közép-dunántúli, tatabányai központtal csapatába

Mozgó toborzó – ukrán nyelvismerettel

pozícióba

A leendő munkatárs feladatai:

  • Munkaerő toborzás elsősorban betanított, operátori, illetve szakmunkákra
  • Bejövő pályázatok nyomon követése
  • Interjúk szervezése, interjúztatás, tesztíratás, megfelelő jelöltek kiválasztása,
  • Csoportos tájékoztatók szervezése, megtartása, pozíciók bemutatása a jelölteknek
  • Kapcsolattartás a megyei Munkaügyi központokkal, egyéb civil szervezetekkel, képző intézményekkel, polgármesteri hivatallal, családsegítőkkel
  • Jelöltek helyszínre történő szállítása
  • Toborzási heti jelentés készítése
  • Új hirdetési felületek, csatornák felkutatása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Ukrán és/vagy orosz nyelvismeret – tárgyalóképes
  • Minimum középfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Toborzásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű, vezetési gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Stabil és megbízható vállalat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Komplex szolgáltatásokat kínáló cég, változatos munka
  • Kellemes, barátságos, fiatalos környezet

Munkavégzés helye:

  • Közép-Dunántúl, tatabányai központtal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva és felvesszük Önnel a kapcsolatot!

Cégnév: Work Force Kft.