A HABI Kft. Alkatrész Kereskedelmi Hálózata dinamikus csapatába, önálló döntéseket hozni képes munkatársat keres

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI ÉS HR VEZETŐ

pozícióba.

Átlag feletti fizetés, cafeteria, útiköltség, korszerű munkakörnyezet.

Főbb feladatok:

  • Vevői igényekből és visszajelzésekből kiinduló, komplex stratégiai rendszer kidolgozása és alkalmazása a cég működtetésében
  • Működési folyamatok felülvizsgálata, optimalizálása, szükség esetén létrehozása
  • Teljes kontrolling a működést biztosító területek felett
  • Integrált vállalatirányítási rendszer kezelése
  • A területek által teljesített eredmények kimutatása, kiértékelése  majd  vissza jelzés a területeknek, prezentálása az ügyvezetés felé
  • Humánerőforrás gazdálkodás meghatározása, felügyelete, fejlesztése
  • Humánerőforrás rendszerek felülvizsgálata, optimalizálása, működtetése, szükség esetén létrehozása (pl.: TÉR, ösztönzési rendszer, stb.)
  • A vállalat gazdasági és piaci részesedési növekedésének elősegítése

Szükséges:

  • Minőségügyi mérnök végzettség
  • Értékesítési folyamatok ismerete, kereskedelemben és/vagy logisztikában szerzett gyakorlat
  • Legalább 5 év releváns, vezetői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Bizonyítható rekord a piaci/értékesítési sikerben (referenciák)
  • MS Office termékek erős felhasználói szintű ismerete
  • Kreatív, Logikus gondolkodás

Előny:

  • Lean, 5S, FMEA, Quality Control, SPC ismeretek
  • Belső Auditori tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség, magabiztos, határozott fellépés

Munkavégzés helye:

  • Kiskunhalas

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét 2020. szeptember 30-ig kérjük megküldeni.

Cégnév: HABI Kft.