Logisztikai tréner

A Kifli egy kirobbanóan sikeres cseh élelmiszer webáruház nemzetközi piacra lépésének első állomása. Kiemelkedően ügyfélbarát hozzáállás, fiatalos lendület és kiváló minőség jellemzi termékeinket és szolgáltatásainkat Budapesten és az agglomerációban. Raktárunk Kőbányán található, jól megközelíthető helyen. Logisztikai csapatunkba keresünk most egy trénert, aki biztosítja, hogy minden dolgozó ismerje a logisztikai folyamatokat és azok szerint járjon el.

Mik lesznek a feladataid:

Folyamatleírásokat és okatató anyagokat készítesz, mind a meglévő, mind az újonnan bevezetett folyamatokról, működésről, hibajavításokról, valamint ezeket oktatod és szükség esetén számon is kéred, mind a futárok, mind a saját dolgozók esetében.

Mit várunk Tőled:

  • min.középfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • rugalmasság
  • folyamatszemlélet
  • magabiztosság
  • folyamatleírások, képzési anyagok és folyamatábrák készítésében szerzett tapasztalat
  • előny a felsőfokú végzettség
  • erős és magabiztos Excel és Power Point használat, Visio vagy Prezi ismerete előny

Mit kínálunk Neked:

  • része lehetsz egy jó hangulatú, fiatalos, motivált, összetartó csapatnak
  • egy biztos hátterű cégnél dolgozhatsz
  • versenyképes jövedelmet kapsz
  • korlátlanul igényelhetsz szabadnapokat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Oktató
  • Tréner, Coach

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1106 Budapest, Jászberényi út 45.

Ha szeretnél velünk dolgozni, a "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz jelentkezni:

Cégnév: Kifli.hu Shop Kft.