Miskolc a te helyed
MEDRES Kft.
Bővülő csapatunkba

L&D specialista (személyzetfejlesztési szakértő)

munkatársat keresünk.
Innovatív, dinamikus orvosi eszköz fejlesztő cég vagyunk. Célunk, hogy termékeinken keresztül minimalizáljuk a különböző sebészeti eljárások során jelentkező műtéti kockázatot, ezzel javítva a paciensek műtétek utáni életminőségét. Tudjuk, hogy ez csak elhivatott munkatársakkal lehetséges, ezért törekszünk arra, hogy kreatív, változatos és kihívásokkal teli feladatokkal biztosítsuk munkatársaink folyamatos fejlődését.

Főbb feladatok, munkák:

  • Személyzet és szervezetfejlesztési projektek kidolgozása, irányítása, támogatása
  • Munkavállalói jólét program bevezetése koordinálása
  • Képzésszervezés, tréningek előkészítése, kapcsolattartás külső partnerekkel és társosztályokkal
  • Tehetséggondozási programok kialakítása munkatársaknak és munkatársak gyermekeinek
  • Szakmai és vezetői karrierutak rendszerének kialakítása
  • Osztályok közötti kommunikáció elősegítése, felmerült problémák kezelése
  • A Szervezetfejlesztési területhez tartozó riportok, kimutatások, táblázatok készítése, bemutatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (szervezetfejlesztés szakirány előnyt jelent)
  • Minimum 3 év hasonló munkakörben megszerzett szakmai tapasztalat
  • Munkajog területén naprakész ismeret
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó- és szervezői készségek
  • Innovatív, kreatív szakmai gondolkodásmód
  • Magabiztos MS Office kezelés (Word, Excel)

Téged keresünk, ha
  • Vidám, pozitív kisugárzású, empatikus egyéniség vagy
  • Szeretsz csapatépítő és egyéb céges programokat szervezni
  • Jó probléma megoldó és stressz kezelő képességekkel rendelkezel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú pszichológia végzettség
  • Tehetségmenedzsment programokban, teljesítményértékelésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő stabil nemzetközi hátterű cég
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai kihívások, felelősségteljes munkakör

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • HR generalista, Specialista
  • Üzleti támogató központok
  • HR támogatás

A jelentkezem gombra kattintva.

Cégnév: MedRes Kft.