Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Válaszd azt, ami leginkább TE vagy!

Feladatok

  • Számítunk Rád abban, hogy a vállalati stratégiával összefüggő javadalmazási koncepció kialakításában aktívan részt veszel
  • A munkaköri hierarchián alapuló prémium és juttatási rendszereket működteted, fejleszted
  • Figyelemmel kíséred a piaci trendeket, benchmark adatokat gyűjtesz és elemzel
  • Javadalmazáshoz kapcsolódó analíziseket, kalkulációkat, riportokat készítesz, fejlesztesz
  • Aktívan részt veszel a különböző javadalmazási területet is érintő projektekben
  • Kompenzációval és juttatásokkal kapcsolatos szabályzatokat készítesz és felülvizsgálsz, a jogszabályi környezetet figyelemmel kíséred
  • Béren kívüli juttatásokhoz kapcsolatos belső kommunikációs folyamatokat felülvizsgálod, fejleszted
  • Részt veszel a személyzeti költségtervezés folyamatában
  • Külső és belső partnerekkel folytatott tárgyalások szakmai anyagát előkészíted, javaslatot teszel
  • HR üzleti partnereket folyamatosan támogatod a felelősségi körödbe tartozó témákban
  • Szorosan együtt működsz az üzleti vezetőkkel bér-kompenzációs témákban

Elvárások

  • Gazdasági, vagy HR szakirányú felsőfokú végzettség
  • Angol középszintű nyelvtudás
  • 2-4 év hasonló területen szerzett tapasztalat, nagyvállalati környezetben
  • B kategóriás jogosítvány
  • Excel, macro ismeret

Előnyök

  • Francia középszintű nyelvtudás

Juttatások

  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Cafetéria kártya
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • Fejlődési prémiumrendszer
  • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség (További információ: https://vezetofejlesztes.auchan.hu/ )
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • Akár heti 3 nap Home office lehetőség
  • Vállalati laptop és mobiltelefon
  • Első munkanaptól nyelvtanulási lehetőség (e-learning)
Cégnév: Auchan Magyarország Kft.