Miskolc a te helyed

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nemzetközi tulajdonban lévő gyártó vállalat.

HR csapatukba keresünk tapasztalt kollégát, az alábbi pozícióba:

Képzési és fejlesztési specialista (HR)

Feladatok

  • Éves képzési tervek elkészítése a képzési igény felmérés és a vállalati stratégia alapján (elsősorban a hangsúly a vezetői és szellemi pozíciókon van);
  • Képzési igények kezelése, vezetői egyeztetések intézése teljeskörűen;
  • Tréning anyagok elkészítése és akár bizonyos tréningek megtartása;
  • Külső tréning cégek bevonása, amennyiben erre szükség van;
  • Részvétel a karrier tervezésben, kulcsemberek kezelésében és fejlesztésében;
  • Kultúraváltási projektben részvétel;
  • Kapcsolattartás az európai központtal a fejlesztések kapcsán.

Elvárások

  • Felsőfokú képzettség;
  • Releváns szakmai tapasztalat gyártó vállalatnál;
  • Tréning szervezési, készítési és oktatási tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Korrekt, motiváló bérezés.
  • Bónusz éves szinten.
  • Cafeteria (szabadon felhasználható).
  • Egyéb juttatások: élet- és balesetbiztosítás.
  • Teljes bejárás támogatás!
  • Havi 1 nap Home Office (természetesen betegség esetén többre is lehetőség van, ha valaki szeretne vagy tud akkor otthonról dolgozni).

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.