Itt az idő, hogy bővülő HR csapatunk tagja legyél! Keressük a

KÉPZÉSI ÉS FEJLESZTÉSI SPECIALISTA

kollégánkat, akivel közösen fogjuk fejleszteni a jövő CE Glass vezetőit!

Jelentkezz, ha:

  • Van tapasztalatod vezető-fejlesztésben
  • Minimum 3 éves tapasztalattal rendelkezel a képzés és fejlesztés területén. Ha van tréneri, csoportvezetői tapasztalatod vagy tartottál workshopokat, annak örülünk.
  • Szeretsz és tudsz az emberekkel kommunikálni
  • Szeretnél egy összetartó csapatban dolgozni, valami újnak a részese lenni
  • Szívesen vennél részt a CE Glass vezetőinek képzésében

Ha tied a pozíció, akkor az alábbi izgalmas feladatok várnak rád:

  • Részt veszel a CE Glass képzési és fejlesztési rendszerének a kialakításában és működtetésében
  • Te fogod felmérni a vezetők és munkatársak képzési igényeit, és szervezed számukra a szükséges külső és belső tréningeket
  • Vezetői és egyéb kompetenciafejlesztő tréningeket tartasz
  • Tréninganyagokat fejlesztesz (online és offline)
  • Gondoskodni fogsz a CE Glass képzési és fejlesztési rendszerének hatékonyságáról
  • Menedzselni fogod a szellemi és fizikai karrierprogramot.

Miért jó velünk dolgozni?

  • A Képzési és fejlesztési specialista pozíció közvetlenül a HR-PR vezetőnek riportál, és a teljes HR csapat 6 főből áll.
  • Magas szakmai színvonalon végezzük a munkánkat, miközben fontos az is, hogy jól érezzük magunkat.
  • Segítjük, támogatjuk egymást a mindennapok során. Számíthatunk egymásra, ha szakmai segítségre van szüksége a csapatunk bármelyik tagjának.
  • Versenyképes fizetés mellett támogatjuk a bejárást is
  • Számos céges rendezvényt szervezünk minden évben (például céges karácsonyi vacsora, jeges est, grillparty….)

Ami nélkül nehéz lenne betölteni a pozíciót:

  • képzés és fejlesztés területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás
  • Az MS Office eszközök magabiztos használata

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Fényképes önéletrajz küldésével és a pozíció megjelölésével a honlapon vagy a "Jelentkezem" gombon keresztül lehet.

Cégnév: CE Glass Zrt.