Miskolc a te helyed

Munkatársunkat keressük csapatunk bővítésére, szakmailag elhivatott Junior Researcher személyében, aki kreatívan áll hozzá a feladatok és a problémák megoldásához. Várunk tapasztalt csapatunkba, ha érdeklődsz a gépi látás és a mesterséges intelligencia iránt is!

Feladatok

  • Térinformatikai és képfeldolgozási projektekben való részvétel, tesztelés támogatása

Elvárások

  • Python, vagy Matlab
  • Cloud computing MS Azure (AWS, Google Cloud)
  • Jó problémamegoldó készség, nagy képzelőerő, kreativitás, eredményszemléletű hozzáállás

Előnyök

  • GPU fejlesztői ismeretek (CUDA)
  • Beágyazott rendszerek ismerete
  • Képfeldolgozási tapasztalat
  • Videófeldolgozási tapasztalat
  • Pontfelhő kezelő szoftverek ismerete
  • Linux
  • OpenCv

Amit ajánlunk

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Belvárosi lokáció (Budapest, V. kerület)
  • Szakmai és személyes továbbfejlődés
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest, V. kerület, Magyarország

Cégnév: Melon HR Technology Kft.