A Formel D a gépjármű alkatrész beszállító ipar globális szolgáltatója. Cégünk szolgáltatásai felölelik a járművek és alkatrészek tesztelését, átalakítását, áttervezését és minőségvizsgálatát.

Jelenleg több, mint 12 ezer embernek biztosítunk munkát, 22 országban, több mint 90 lokáción.

Most a budapesti irodánkba keressük új kollégánkat, az alábbi pozícióba:

JUNIOR PÉNZÜGYI-MUNKAÜGYI MUNKATÁRS

FŐBB FELADATOK:

  • Pénzügyes és munkaügyes kollégák munkájának segítése (pl számlázás, adatrögzítés, szkennelés, dokumentumok előkészítése aláírásra stb);
  • Postai- és futár küldemények szervezése, küldése, fogadása;
  • Irodai és egyéb fogyóeszközök kezelése, beszerzése;
  • Laptopok, telefonok nyilvántartása, állapotának ellenőrzése, előkészítése, kiadása dolgozóknak;
  • Irodai megbeszélések logisztikai támogatása;
  • Egyéb rendszeres és eseti jellegű feladatok ellátása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Megbízható, precíz, igényes munkavégzés;
  • Legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás;
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • Excel és Word magabiztos használata;
  • Pénzügyi, munkaügyi területen szerzett tapasztalat előny (akár szakmai gyakorlat vagy diákmunka keretében, így pályakezdők jelentkezését is várjuk);
  • Legalább középfokú iskolai végzetség.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Biztos, hosszútávú lehetőség egy dinamikusan növekedő cég motivált és jól működő csapatában;
  • Nagy nemzetközi cégcsoport, de autonóm, családias helyi csapat;
  • Próbaidő után: béren kívüli juttatások;
  • Budapest bérlet;
  • Mobiltelefon magánhasználatra is;
  • Otthoni munkavégzés lehetősége.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

  • Az önéletrajzokat fizetési igény és legkorábbi kezdési dátum megjelölésével várjuk.
Cégnév: Formel D Magyarország Kft.