Grafton Recruitment

Junior IT Recruiter (kiemelt ügyfél projekt) (1-14-42144/PR)

Feladatok:

Saját csapatunkba keresünk új Junior IT Recruitert, hogy a Te segítségeddel még hatékonyabban tudjuk támogatni informatikai szektorba szakembereket kereső kiemelt partnerünket.

Alapvetően már elboldogulsz a toborzás útvesztőjében, de közben azt is érzed, hogy van olyan terület, amiben tudnál fejlődni? Akkor itt a helyed!

És mik is lesznek a feladatok?

- Jelöltek felkutatása, megszólítása, az érdeklődés felkeltése és interjúk szervezése
- Interjúk levezetése, pályázati anyagok elkészítése
- Jelöltek támogatása és motiváltan tartása a kiválasztási folyamat során
- Szoros együttműködés a csapatban dolgozó, ügyfélkapcsolatért felelős tapasztalt kollégával
- Visszajelzések közvetítése
- Kreatív, új jelöltforrások, módszerek felkutatása, out of the box megközelítés alkalmazása
- Napi szintű, a toborzáshoz kapcsolódó adminisztratív teendők elvégzése

Elvárások:

Mik a beugró feltételek ebbe a pozícióba?

- 1 év tapasztalat jelöltek felkutatásában, megszólításában (talent sourcer vagy junior recruiter pozícióban)
- Proaktivitás, kitartó és precíz munkavégzés
- Motiváció a tanulásra, folyamatos fejlődésre és az IT terület alaposabb megismerésére
- Folyékony középfokú (B2) angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál:

Amit biztosítunk:

- Alapbér + jutalék, ami havi rendszerességel kerül kifizetésre
- Megfelelő munkaeszközök és technikai háttér, hogy a munkádat gond nélkül tudd végezni,
- Részletes onboarding és alapozó tréningek az első hetekben,
- Alapos, IT specifikus szakmai-, valamint sourcing technikákról szóló tréningek,
- Változatos, kihívásokkal teli feladatkör,
- Erős szakmai és emberi támogatás,
- Folyamatos fejlődési lehetőség,
- A magas fokú szakmaiság mellett egy laza, jó hangulatú csapat garantált.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás
Cégnév: Grafton Recruitment Kft.