A KITE Zrt. pályázatot hirdet

Junior HR koordinátor

munkakör betöltésére

Nádudvaron található Központjába

Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Leendő kollégánk feladatai:

  • a társaság felépítésének, működésének és tevékenységének megismerése,
  • a cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel,
  • szakmai tudás fokozatos elsajátítása, gyakorlati tapasztalatok megszerzése,
  • a toborzási és kiválasztási folyamatok fokozatos megismerése és abban való aktív részvétel, tapasztalt kollégák közreműködésével,
  • új belépő kollégák beilleszkedésének támogatása.

Számunkra az ideális jelölt:

  • humánerőforrás területén szerzett felsőfokú végzettséget,
  • szakmai ismeretei naprakészek,
  • rendelkezik 'B' kategóriás jogosítvánnyal,
  • felhasználó szintű PC ismeretekkel rendelkezik (Word, Excel),
  • jellemzője a jó kommunikációs készség és jó kapcsolatteremtő képesség,
  • pontos és megbízható,
  • csapatjátékos.

Előnyt jelent, egymástól függetlenül:

  • toborzás és/vagy kiválasztás területén szerzett szakmai tapasztalat,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • béren kívüli juttatások,
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (mobiltelefon, laptop),
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség,
  • hosszú távú karrierlehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Nádudvar

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: KITE Zrt.