Miskolc a te helyed
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

IT Researchert/Talent Sourcert keresünk Pécsi csapatunkba

Feladatok:

• IT toborzási tanácsadók munkájának támogatása.

• IT szakemberek keresése szakmai fórumokon, közösségi oldalakon, adatbázisokban.

• Hirdetések megjelentetése és kezelése álláshirdető portálokon és szakmai csatornákon.

• Szoftverfejlesztő, Rendszermérnök és üzletközeli IT szakemberek felkutatása és angol nyelvű telefonos előszűrése a megadott profilok alapján.

• Szakmai- és ügyfélinterjúk szervezése.

• Az GRP adatbázisának karbantartása.

• Saját szakmai rendezvények (GRP - powered by Get Work Trend) szervezése.

• Folyamatos részvétel GRP - powered by Get Work Trend-s szakmai tréningeken.

• Részvétel kreatív toborzási anyagok (videók, grafikák) megalkotásában, terjesztésében.

Elvárások:

• Diploma vagy folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok.

• Érdeklődés az IT, a Mérnöki és a Recruitment terület iránt.

• Internetes eszközök és közösségi csatornák átfogó ismerete.

• Aktív angol nyelvtudás, egyéb nyelvismeret előny (Német, Francia, Héber, Román)

• Jó kapcsolatteremtő képesség.

• Nyitottság az újdonságokra.

• Módszeresség, proaktivitás

Amit nyújtani tudunk:

• Modern iroda Pécs belvárosában, (Bicikli tárló, parkolóhely, zuhanyzó)

• LMBTQ+ barát munkahely

• Karrierlehetőség Recruitment területen.

• Folyamatos szakmai továbbképzések.

• Folyamatos nyelvgyakorlási lehetőség.

• Rendszeres csapatépítő-, közösségi és sport programok.

• Versenyképes alapfizetés + teljesítmény alapú bónusz

• Betanulást követően rendszeres Home Office opció

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel jelentkezzen az it@getwork.hu e-mail címen.

Munkaerő-közvetítés eng.szám.: 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Cégnév: Get Work Trend Kft.