Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

IT Recruitment Team leader

Az Experis saját csapatába keressük új IT Recruitment Team Leader kollégánkat. Ha van tapasztalatod IT recruitmentben, szereted a kihívásokat, izgalmas projekteket és csapatvezetésben - koordinációban is járatos vagy, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

* Toborzás – kiválasztási feladatok ellátása IT specifikus területen belül
* 4 fős csapat irányítása, mentorálása, projektek koordinálása
* Partnerek részére elsődleges eszkalációs pont és segítségnyújtás
* IT-s pályázók felkutatása különböző platformokon és megszólításuk a lehetőségeink kapcsán
* Interjúk és szakmai tesztek szervezése – és megvalósítása
* Szoros, napi szintű együttműködés partnercégeinkkel és társosztályainkkal
* Pályázóink anyagainak összeállítása, felkészítése a pályázati folyamatra és nyomon követése a recruitment életciklusban
* Kapcsolódó adminisztratív feladatok cégünk vállalatirányítási rendszerében

Elvárások:

* 2-4 év releváns szakmai tapasztalat (IT recruitment területén szerzett tapasztalat, ebből legalább 1 év csapatvezetésben)
* Precizitás, pontosság, határidők tartása (Adminisztrációban a cég vállalatirányítási rendszerében és a szerződéskötések kapcsán)
* Rugalmas személyiség, tanulásra való nyitottság és motiváció
* Csapatjátékos attitűd

Amit kínálunk:

* Kihívásokat jelentő, izgalmas és változatos projekt portfólió
* Saját terület amelynek kialakításában és felépítésében számítunk Rád
* Munkavégzés egy pörgős, támogató csapatban
* Motiváló alapbéred mellett kiemelkedő teljesítmény és csoportteljesítmény alapú bónuszlehetőség
* Laptop, mobiltelefon
* Fejlődési, tanulási és karrier út vállalatunknál
* Stabil multinacionális anyavállalatunk háttere

Please click the Apply button and send us your CV.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Budapest

Cégnév: Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.