IT Recruitment Consultant

Az Experis saját csapatába keressük új IT Recruitment Consultant kollégánkat. Ha véredben van a toborzás, érdekelnek az IT technológiák, szívesen keresel és dolgozol IT-s jelöltekkel és kollégákkal, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Toborzás – kiválasztási feladatok ellátása IT specifikus területen belül
  • Egyedi, különleges technológiai tudást igénylő projektekre történő keresés alternatív foglalkoztatási formákban – pl.: IT contracting projektek megvalósítása
  • IT-s pályázók felkutatása különböző platformokon és megszólításuk a lehetőségeink kapcsán
  • Interjúk és szakmai tesztek szervezése és lebonyolítása
  • Szoros, napi szintű együttműködés partnercégeinkkel és társosztályainkkal
  • Pályázóink anyagainak összeállítása, felkészítése a kiválasztási folyamatra és nyomon követése a recruitment életciklusban
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok cégünk vállalatirányítási rendszerében

Elvárások:

  • Minimum 2-3 év IT recruitment területen szerzett munkatapasztalat
  • IT technológiák ismerete
  • LinkedIn Boolean keresésekben szerzett mély tapasztalat
  • Aktív és folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Ügyfelekkel való tárgyalási és tanácsadási készség
  • Alternatív sourcing csatornák és források ismerete és használata
  • Rugalmasság, gyorsaság

Előnyt jelent:

  • Egyéb európai nyelv ismerete

Amit nyújtunk számodra:

  • Kihívásokat jelentő, izgalmas és változatos projekt portfólió
  • Munkavégzés egy pörgős, támogató csapatban
  • Motiváló alapbéred mellett kiemelkedő, teljesítményalapú bónuszlehetőség
  • Laptop, mobiltelefon
  • Fejlődési, tanulási és karrierút vállalatunknál
  • Stabil multinacionális anyavállalatunk háttere

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérem, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Cégnév: Experis