Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

IT Recruiter - vállalati oldalra

Feladatok:

* Hiring managerekkel való napi szintű kapcsolattartás
* Stakeholder management
* Új pozíciók kapcsán stratégiai tervezési tanácsadási feladatok
* End to end recruitment tevékenység a nyitott keresések kapcsán
* Kapcsolattartás a munkavállalókkal, megrendelőkkel, recruitment agencykkel és a szakmai vezetőkkel egyaránt

Elvárások:

* Minimum 2-4 év IT Recruitment területen szerzett releváns folyamatot érintő munkatapasztalat
* Folyékony aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
* Kooperatív együttműködő attitűd, csapatjátékos szemléletmód
* Irányultság és érdeklődés az IT és a technológiai terület iránt

Amit kínálunk:

* Motiváló alapbér, bónusz és juttatási csomag
* Izgalmas, változatos projektek - hiszen a megbízó cégeknél folyamatosan bővül a porfólió
* Támogató, segítőkész recruitment és szakmai csapat
* Fejlődési lehetőség - és alkalom egyéb HR projektekben való részvételre is

Please click the Apply button and send us your CV.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Cégnév: Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.