Grafton Recruitment

IT Recruiter - Budapest (1-14-40397/PR)

Feladatok:

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk 3-4 év tapasztalattal rendelkező IT Recruiter munkatársat.

Ha elhivatott vagy az IT terület iránt és szeretnéd a karrieredet ott folytatni, ahol körbevesznek a jobbnál jobb IT szakemberek, akkor mindenképpen jelentkezz!

Elvárások:

Te vagy az ideális ember, mert:

- Legalább 3-4 éve IT területen kezelsz end- to- end kiválasztási folyamatokat
- Magabiztosan kommunikálsz angolul
- Kreatívan állsz a kiválasztáshoz, mindig keresed az új technikákat
- Örömmel tölt el, ha megismerhetsz új IT szakembereket

Amit a megbízónk kínál:

Amire biztosan számíthatsz:

- Hibrid munkavégzés, rugalmas munkaidő
- Versenyképes alapbér
- Bónusz

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
Cégnév: Grafton Recruitment Kft.