Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

IT Recruiter

Nemzetközi partnercégünkhöz keresünk egy éves időtartamra IT Recruitment Consultant munkatársat.

Feladatok:

* Előzetes megbeszélés a hiring managerekkel, a pozíciókra vonatkozó elvárások egyeztetése céljából
* Jelöltek felkutatása különböző módszerekkel (hirdetésekkel, közvetlen megkereséssel, hálózatépítéssel, internetes kereséssel, adatbázisokban való kereséssel)
* Az önéletrajzok szűrése ezt követően pedig videohívások keretében a jelöltek szóbeli előszűrése
* Ajánlások készítése a hiring managerek részére a shortlistelt jelöltekről
* A jelöltek adminisztrálása a cég CRM rendszerében és nyomonkövetése a kiválasztási folyamat során
* Az interjúk szervezése a jelöltekkel és a managerekkel – illetve ezekhez kapcsolódó adminisztratív teendők
* Nyitott pozíciók pulbikálása
* A toborzás státuszának ismertetése a hiring managerekkel és a talent acquisition leaderekkel.
* A jelöltek számára pozitív jelöltélmény biztosítása, visszajelzés küldése minden jelöltnek.
* Kooperáció a HR egyéb társosztályaival egészen az ajánlatadásig kísérve a folyamatot
* Toborzási stratégiák kidolgozása
* Piaci körkép biztosítása
* Ötletelés a jelöltek bevonzásának lehetőségeiről
* A toborzási tevékenység hatékonyságának mérése

Elvárások:

* 2-4 év tapasztalat In-house vagy Agency Recruitment terén
* Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
* Különböző sourcing módszertanok ismerete
* Szoftver- és technológiai ipar ismerete előnyt jelent
* Ügyfélkapcsolattartás terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

* Dinamikus, barátságos környezet.
* A kreativitás és a szakmai tudás kamatoztatása innovatív környezetben.
* 1 éves határozott idejű munkaviszony

Please click the Apply button and send us your CV.

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • HR támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Cégnév: Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.