Miskolc a te helyed

IT Recruiter

Partnerünkről:

Nemzetközi partnercégünkhöz keresünk egy éves időtartamra IT Recruitment Consultant munkatársat.

Feladatok:

Előzetes megbeszélés a hiring managerekkel, a pozíciókra vonatkozó elvárások egyeztetése céljából

Jelöltek felkutatása különböző módszerekkel (hirdetésekkel, közvetlen megkereséssel, hálózatépítéssel, internetes kereséssel, adatbázisokban való kereséssel)

Az önéletrajzok szűrése ezt követően pedig videohívások keretében a jelöltek szóbeli előszűrése

Ajánlások készítése a hiring managerek részére a shortlistelt jelöltekről

A jelöltek adminisztrálása a cég CRM rendszerében és nyomonkövetése a kiválasztási folyamat során

Az interjúk szervezése a jelöltekkel és a managerekkel – illetve ezekhez kapcsolódó adminisztratív teendők

Nyitott pozíciók pulbikálása

A toborzás státuszának ismertetése a hiring managerekkel és a talent acquisition leaderekkel.

A jelöltek számára pozitív jelöltélmény biztosítása, visszajelzés küldése minden jelöltnek.

Kooperáció a HR egyéb társosztályaival egészen az ajánlatadásig kísérve a folyamatot:

Toborzási stratégiák kidolgozása

Piaci körkép biztosítása

Ötletelés a jelöltek bevonzásának lehetőségeiről

A toborzási tevékenység hatékonyságának mérése

Elvárások:

2-4 év tapasztalat In-house vagy Agency Recruitment terén

Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

Különböző sourcing módszertanok ismerete

Szoftver- és technológiai ipar ismerete előnyt jelent

Ügyfélkapcsolattartás terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Dinamikus, barátságos környezet.

A kreativitás és a szakmai tudás kamatoztatása innovatív környezetben.

1 éves határozott idejű munkaviszony

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

Cégnév: EasyHiring Services Kft.