WORK FORCE KFT.

Kik vagyunk?

A Work Force 18 éve meghatározó szereplője a munkaerő kölcsönzési és közvetítési iparágnak. Célunk, hogy regionális jelentőségű holisztikus HR szolgáltatókká váljunk. Büszkék vagyunk komplex HR megoldásokat nyújtó szerepkörünkre. Országszerte 8 irodával rendelkezünk és 300 ügyfél számára biztosítjuk a megfelelő munkaerő rendelkezésre állását. Megbízóink között termelő- és gyártó cégek, valamint a szolgáltató szektorban működő vállalatok egyaránt megtalálhatóak.

2011-ben a Work Force-t beválasztották a TOP 5 munkaerő kölcsönző cég sorába, 2017-ben elindítottuk határon túli toborzási üzletágunkat is. Közel 100 fős központi irodánkban tehetséges,agilis és fiatalos kollégák dolgoznak, akik ötleteikkel, fejlesztési javaslataikkal motiváló, inspiratív környezetet biztosítanak. Fontos számunkra a társadalmi felelősségvállalás: szeretünk tenni a természetért, gyerekkórházak és a sport elkötelezett támogatói vagyunk.

Kulcsszavunk: ’Megfelelő embert a megfelelő helyre’

 Keressük IT Recruiter kollégánkat!

IT Recruiter

Ezek a feladatok várnak Rád:

Mivel fogsz foglalkozni?

Az üzletág munkaerő-közvetítési megbízásainak teljesítése IT hátteret igénylő munkakörök esetében.

Feladataid:

  • piackutatás, a hozzá tartozó szakmai területek mélyreható ismerete
  • jelöltek felkutatása, megszólítása, bevonzása a kiválasztási folyamatba
  • személyes és online előszűrő interjúk lefolytatása
  • jelölt jellemzések elkészítése, prezentáció az ügyfél számára
  • angol nyelvtudás felmérése szóban
  • operatív kapcsolattartás a partnerkörrel, új pozíciók felvétele, egyeztetés a keresések állapotáról
  • együttműködés a sourcerrel és a többi recruiterrel

Az álláshoz tartozó elvárások

Akit keresünk:

  • legyen igazi ’vadász', aki a föld alól is segít szellemi munkavállaló kollégákat találni és ebben van már releváns tapasztalata is
  • legyen 1+ év releváns tapasztalata
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezzen
  • beszéljen magabiztosan, folyékonyan angol nyelven
  • szeressen emberekkel foglalkozni, akár vevőközpontú, ügyfélszolgálatos, sales pozícióból is hozhatja ezt az attitüdöt
  • otthonosan mozogjon a számítógépes programok és a social media világában
  • ne riadjon vissza egy-egy nehezebb helyzettől
  • legyen kitartó, ha a célok eléréséről van szó
  • legyen magabiztos, határozott személyiség
  • legyen pontos és precíz, az adminisztratív teendőkben ez kifejezetten meghatározó
  • előny, ha rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal és
  • felsőfokú végzettséggel preferáltan HR/gazdasági vagy mérnöki

Amit nyújtunk

Amit nyújtunk:

  • munkavégzéshez szükséges mobiltelefon, laptop
  • hibrid munkavégzés
  • a születésnapod hetén +1 szabadnap
  • választható cafeteria rendszer
  • tréningek, képzések, mert hiszünk benne, hogy mindig lehetünk jobbak
  • értékeljük véleményedet és javaslataidat, az innováció a vállalati kultúránk része

Munkavégzés helye: Budapest

Bízunk benne, hogy hamarosan megtalálunk és csapatunk lelkes tagja leszel!

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Work Force Kft.