IT Recruiter

IT Recruiter@Randstad Hungary

IT [email protected] Hungary

Állás leírása:

Segíts összehozni a legalkalmasabb jelölteket a legmenőbb IT cégekkel!

Cégünknél minden hozzád tartozó projektet az elejétől a végéig vihetsz, aminek köszönhetően széles munkaerőpiaci ismeretekre teszel szert. A Randstad dolgozójaként, vezető technológiával a kezedben és kiváló szakemberekkel a hátad mögött különleges lehetőséged nyílik hatni mások életére és karrier útjára. Ez a Human Forward.

Szakmai ismeretek:

  • Recruitment tapasztalat (**)
  • Értékesítői véna (****)
  • MS Office ismeretek (****)

Emberi tulajdonságok:

  • Kiváló kommunikáció
  • Agilis, proaktív
  • Energikus, nyitott godolkodású
  • Határozottság, megbízhtóság

Végzettség:

  • Emberi erőforrás, HR (Bármilyen fokú diploma)
  • Kommunikáció- és médiatudomány (Bármilyen fokú diploma)
  • Közgazdaság (Bármilyen fokú diploma)
  • Menedzsment (Bármilyen fokú diploma)
  • Pszichológia (Bármilyen fokú diploma)

Nyelvtudás:

  • Angol (Kiváló kommunikáció szóban és írásban is)

Feladatok:

  • IT szakemberek felkutatása, interjúztatása, értékelés elkészítése,
  • Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, account management,
  • Új, potenciális ügyfelek megkeresése, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése,
  • Ügyfelekkel és jelöltekkel aktív, napi szintű kapcsolattartás magyarul és angolul,
  • A folyamatainkhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

A cégről

Személyre szabott HR megoldások

Hivatásunk segíteni abban, hogy a tehetségek megtalálják azt a munkahelyet, ahol leginkább kiteljesedhetnek. Tanácsadóink különböző területek specialistái, és az adott terület szakembereinek keresésével és elhelyezésével foglalkoznak. Így tisztában vagyunk a munkavállalók igényeivel és segítünk megtalálni a számukra legmegfelelőbb pozíciót.

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: EasyHiring Services Kft.