KVANT Zrt.

Irodai és HR asszisztens

Társaságunk a Samsung Zrt. részére végez alkatrész előkészítési és logisztikai feladatokat.
Ezen szolgáltatások nyújtása kapcsán cégünk jászfényszarui telephelyére irodai és HR asszisztensi, illetve mindennapi adminisztrációs feladatok ellátására irodai asszisztenst keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkaerő kölcsönzőkkel való kapcsolattartás
  • A dolgozók és menedzsment közötti kommunikáció segítése, irányítása
  • Új belépőkkel kapcsolatos adminisztráció kezelése
  • Munkaidő beosztások készítése
  • Munkaruha nyilvántartás vezetése, kiadása
  • Üzemorvosi vizsgálatok szervezése, üzemorvossal való kapcsolattartás
  • Céges járművek foglalásának nyilvántartása, céges buszjáratok szervezése
  • Iroda működésének biztosítása, irodaszerek beszerzése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • HR adminisztrációs és szervezési feladatok ellátása
  • Részvétel a toborzási, kiválasztási és beillesztési folyamatban
  • Belső kommunikációs felületek naprakészen tartása
  • Bejövő telefonok és e-mailek kezelése
  • Bejövő és kimenő postai küldemények kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló szervezési, adminisztrációs, kapcsolatteremtési illetve kommunikációs készség, pozitív attitűd
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office)
  • Proaktivitás, felelősségteljesség
  • Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Samsung Zrt-nél szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, ezen felül 13. havi fizetés, teljesítménybónusz és túlórapótlék
  • Fiatalos, jó hangulatú vállalat és csapat
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céges étkeztetés
  • Céges busz

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

5126 Jászfényszaru, Samsung tér

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal, kísérőlevéllel és fizetési igény megjelölésével lehet.
Cégnév: KVANT Kft.