Ifjúsági tréner - Nyíregyháza

Szívesen lennél egy lendületes csapat tagja?
Szeretnél modern környezetben, korszerű eszközök segítségével dolgozni, oktatni?
Szeretsz új kihívásokban részt venni?
Szeretnéd folyamatosan képezni magad?

HA IGEN, JELENTKEZZ A FINN OKTATÁSI SZAKÉRTŐK ÁLTAL KÍVÁLÓNAK MINŐSÍTETT OK PROJEKT NYÍREGYHÁZI TRÉNERI CSAPATÁBA!

A közel 30 éves múlttal és tapasztalattal rendelkező OTP Fáy András Alapítvány szakmai tevékenységének középpontjában az általános és középiskolás diákok ingyenes pénzügyi, gazdasági és gazdálkodási képzése, valamint a fiatalok tudatos életpálya- és karriertervezése állnak. A pénzügyi kultúra fejlesztése érdekében az oktatásokon részt vevő fiatalok modern környezetben, játékos feladatokat megoldva, szórakozva tanulnak. 2018-tól mindez kiegészült a felnőtteket, felelős szülőket megszólító pénzügyi kultúrafejlesztő programokkal.

Ifjúsági trénerként leendő munkatársunk elsődleges feladata az Alapítvány pénzügyi, gazdasági és gazdálkodási, valamint életvezetési és karrier tréningjeinek megtartása lesz (élőerős és online képzések egyaránt). Ezen oktatási programok lebonyolításához keresünk olyan elhivatott, gyerekszerető, felsőfokú végzettségű szakembert, aki heti 40 órás munkaidőben folyamatosan (naponta) oktat kis- és nagycsoportos képzésekben az Alapítvány nyíregyházi oktatóközpontjában, valamint esetenként cégautós utazással az ország különböző pontjain.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • MS Office programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kreativitás
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Nyitott személyiség
  • Problémamegoldó szemlélet
  • Igény és képesség az egyéni és csapatmunkára egyaránt

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent

  • Közép- vagy felsőfokú nyelvismeret (elsősorban angol)
  • Általános iskolában vagy gyermekekkel foglalkozó intézményben szerzett munkatapasztalat
  • Digitális oktatásban szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi-gazdasági ismeretek
  • Fejlesztési, oktatásfejlesztési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet
  • A legmodernebb oktatási technológiák és eszközök használata
  • Szakmai fejlődés és folyamatos képzés
  • Opcionális nemzetközi karrierlehetőség
  • Fiatalos szakembergárda

Munkakezdés várható időpontja

  • 2021. július

Munkavégzés helye

  • Nyíregyháza

A pályázat részeként benyújtandó iratok, információk

  • Fényképes szakmai önéletrajz (e-mailcím, valamint telefonos elérhetőség megadása kötelező)
  • Motivációs levél
  • Havi fizetési igény (nettó)

A jelentkezéseket 2021. május 10-ig várjuk.

Cégnév: OTP Fáy András Alapítvány