HSE munkatárs

A munkakör célja:

Leendő munkatársunkként feladatod lesz a telephelyen az egészséget nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzéshez szükséges munka-, tűz-, környezetvédelmi, foglalkozás-egészségügyi és vagyonvédelmi (továbbiakban HSE) belső szabályok kidolgozása és betartatása összhangban a cégcsoport valamint a hatósági ill. jogszabályi előírásokkal.

Ebben a munkakörben jól kamatoztathatod szaktudásodat, jó kommunikációs, szervezési és előadói készségedet, valamint problémamegoldó gondolkodásmódod.

A munkahelyről:

A Sanofi veresegyházi telephelyén történik a drazsék, tabletták és egyéb szilárd alapanyagú orvosságok előállítása és csomagolása. Több, mint hetven különböző kiváló terméket gyárt itt a vállalat, innovatív, vényköteles, CHC (vény nélkül kapható készítmények) és generikus gyógyszereket. A telephelyen a GMP (Good Manufacturing Practice) szabályai szerint, korszerű műszaki körülmények között gyártják és csomagolják a szilárd gyógyszerkészítményeket. A telephely jelentős exporttevékenységét jól mutatja, hogy 54 különböző piacra szállít készítményeket.

Légy Te is részese ennek a kihívásnak!

A következő izgalmas feladatok várnak Rád:

  • A mindenkori HSE direktíváinak és irányelveinek megfelelően meghatározod, bevezeted és fejleszted a telephely HSE irányelveit, valamint elkészíted az ehhez szükséges utasításokat és dokumentumokat
  • A HSE követelmények és szempontok érvényesítése a külső vállalkozókkal történő munkavégzés során
  • Auditok irányítása és/vagy végrehajtása saját hatáskörben
  • Tanácsadó a gyáregységben előforduló HSE-t érintő tevékenységek vonatkozásában
  • HSE képzések és oktatások tartása
  • Szakmai ügyintézés az érintett hatóságokkal
  • Adatgyűjtés a hatósági adatszolgáltatáshoz, bevallások, jelentések előkészítése
  • Folyamatos jogszabálykövetés, változások elemzése, adatszolgáltatás

Örömmel fogadjuk jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Felsőfokú végzettség (BSc, MSc)
  • Jogszabályban meghatározott szakirányú képzettség (munkavédelmi szakmérnök/szakember végzettség)
  • Min. 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Számítógépes felhasználói ismeret (Word, Excel, Power point)
  • Csapatmunka, projektek támogatása

Előnyt jelent:

  • Emelőgép ügyintézői képzettség (OKJ)
  • Tűzvédelmi szakképzettség és/vagy robbanásvédelem (ATEX) területen szerzett tapasztalat
  • Vagyonvédelmi területen szerzett tapasztalat
  • Belső auditori képzettség

Amit kínálunk:

  • Korszerű, a legmagasabb szintű nemzetközi követelményeket (FDA, Európa) kielégítő, multinacionális környezet
  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Veresegyház

Ha illik Rád a leírás és felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz, hogy megismerhessünk!

A Sanofi 2021-ben is „Top Employer” minősítést kapott Magyarországon, és globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 100 000 munkavállalójával 170 országban nyújt egészségügyi megoldásokat. Jelenlétünk Magyarországon meghatározó, a Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari szereplő, a teljes árbevétel vonatkozásában pedig a 26. legnagyobb vállalat.
Hazánkban több mint 100 éves múltra tekintünk vissza, és mintegy 2000 kollégánk dolgozik négy telephelyen - Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon - a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció területein.
Szerteágazó hazai tevékenységünknek köszönhetően innovatív terápiás megoldásokat kínálunk a cukorbetegség, az onkológiai és a ritka betegségek kezelésére, valamint humán oltóanyagainkkal támogatjuk a megelőzést és az egészségmegőrzést. Vény nélkül kapható termékeinkkel piacvezetők vagyunk Magyarországon: népszerű márkáink (pl. az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb.) széles körben jól ismertek.

Ilyen a mi Sanofink. Fedezd fel benne Önmagad!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Egészségpénztár, Cafeteria, Szakmai tréningek, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

Veresegyház

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Chinoin Zrt. / SANOFI AVENTIS