Ha szeretnél az egyik legkorszerűbb gyáregység csapatának tagja lenni és alkalmasnak érzed magad egy új kihívásra, jelentkezz hozzánk HSE munkatárs pozíciónkra!

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú álláslehetőség folyamatos szakmai fejlődési lehetőségekkel
  • cafeteria
  • prémium
  • 13. havi fizetés
  • élet, -és balesetbiztosítás

Elvárások

  • SZAKIRÁNYÚ FELSŐFOKÚ végzettség
  • munkavédelmi technikus szakképesítés
  • tűzvédelmi előadó/főelőadó szakképesítés
  • min. 5 éves szakmai tapasztalat
  • angol nyelv tárgyalóképes ismerete írásban és szóban egyaránt(napi szintű használata szükséges min. középfokon!)
  • számítógépkezelői ismeret
  • B. kategóriás jogosítvány
  • kiváló kommunikációs készség
  • nagyfokú precizitás, hatékony problémamegoldás

Előnyök:

  • ISO 45001/ BRC/ ISO 9001/ISO 14001/ ISO 50001 szabványokból tett belső auditori képesítés
  • Tiszaújváros vonzáskörzetében lévő lakóhely

Feladatok:

  • Munkahelyi Egészségvédelmi és Biztonsági Irányítási Rendszer hatékony működtetése
  • Közreműködés a Minőség- Környezetirányítási, Higiéniás és EIR Irányítási rendszer működtetésében.
  • A MEBIR irányítási rendszerben meghatározott dokumentáció létrehozása, karbantartása és ellenőrzése
  • A Társaság munkavédelmi, tűzvédelmi feladatainak teljeskörű ellátása
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás, a hatósági bejárások és egyéb ellenőrzések lebonyolítása
  • A balesetek vagy veszéllyel járó helyzetek jelentése, kivizsgálása, szükséges intézkedések bevezetése
  • A munkakörnyezethez kapcsolódó mérések megszervezése, végrehajtása
  • Integrált Irányítási Rendszerben felmerülő feladatok ellátása

Munkaidő: teljes munkaidő, heti 40 óra
Munkavégzés helye: Tiszaújváros, TVK- Ipartelep

Várjuk fényképes magyar, illetve angol nyelvű szakmai önéletrajzodat! Jelentkezz még ma!

Cégnév: ADECCO Kft.