Legyünk együtt sikeresek!

PARTNERÜNK NEMZETKÖZI GYÁRTÓ VÁLLALAT.

VÁLLALATON BELÜLI POZITÍV VÁLTOZÁSOK MIATT KERESÜNK A RÉSZÜKRE VEZETŐT, AZ ALÁBBI POZÍCIÓBA:

Pozíció leírása:A vállalat teljes HR folyamatainak és rendszereinek felügyelete;
A gyártásban dolgozó vezetők támogatása stratégiai döntések során (várható bővülések, termékportfólió változások);
A gyárban dolgozó senior és junior HR-es kollégák munkájának összefogása, a folyamatok átgondolása, a kollégák mentorálása/fejlesztése;
Nemzetközi HR projektekben együttműködés az EMEA-ban dolgozók HR vezető kollégákkal;
Részvétel a munkaerő tervezésben, új belépők integrálása, vállalti áthelyezések koordinálása;
Vállalati teljesítményértékelő rendszer működtetése, ill. ha szükséges: változtatása a piacnak megfelelően;
Munkavállalói elkötelezettség mérése, fejlesztése;
Riportolás a gyárigazgató és a regionális HR Igazgató részére.Követelmények: Releváns diploma, képzések
Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
Gyártó vállalatnál szerzett releváns vezetői tapasztalatMunkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye (Pest megyéből és Komárom-Esztergom megyéből bejáró pályázóknak ideális)Jelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].

Tárgy mezőben: HR vezető / HR manager

Önéletrajzát várom a fenti mail címre.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire One Kft.
HASONLÓ ÁLLÁSOK
HR vezető - 55370 Vas megye

HR csapat vezetése, személyügyi feladatok teljeskörű ellátása – kivéve a bérszámfejtés körébe tartozó feladatokat HR koncepció megvalósítása, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
HR vezető Vas megye

Feladatok: HR csapat vezetése, személyügyi feladatok teljeskörű ellátása – kivéve a bérszámfejtés körébe tartozó feladatokat HR koncepció megvalósítása, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
HR vezető Fejér megye

* HR csapat munkájának koordinálása * Éves oktatási terv készítése, a képzések szervezése és lebonyolítása * Munkaerő biztosítása ... »