„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni! „

Hovány Márton

A Hovány cégcsoport, Magyarország autókereskedelmének egyik meghatározó szereplője. Cégünk üzleti sikerének az alapja, hogy folyamatosan törekszünk ügyfeleink és munkatársaink elégedettségének elérésére és fenntartására. Üzleti partnerként és munkáltatóként egyaránt elkötelezettek vagyunk az etikus és minőségi szolgáltatásra, munkavégzésre és foglalkoztatásra. Bővülő csapatunkba keressük kecskeméti központunkba az alábbi munkatársat:

HR vezető

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A különböző HR-területek pl. bérszámfejtés, munkaügy, toborzás-kiválasztás, képzés stb., irányítása
  • A szervezet fejlődésében való részvétel
  • A HR folyamatok megszervezése, éves tervek elkészítése
  • A jövedelem és teljesítményértékelési rendszer kialakítása
  • HR adatbázisok működtetése, fejlesztése, kimutatások készítése
  • Vezetők támogatása HR vonatkozású kérdésekben
  • Kapcsolattartás a különböző telephelyeken lévő vezetőkkel és kollégákkal

Előnyben részesítünk:

  • Ha német, vagy angol felsőfokú nyelvtudással rendelkezel
  • Ha Kecskeméten, vagy a környékén laksz

Mit várunk el Tőled?

  • Felsőfokú HR területen szerzett végzettséget
  • 5-7 év szakmai tapasztalatot
  • Min. középfokú angol nyelvtudást
  • Kimagasló kommunikációs készséget szóban és írásban
  • Magas szintű precizitást és határozottságot, hiteles fellépést
  • Jó rendszerlátó képességet, gyors és hatékony munkavégzést
  • Magas fokú etikai magatartást
  • Pozitív szemléletet

Miért éri meg mindez Neked?

  • Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív környezetben
  • Versenyképes jövedelemmel és béren kívüli juttatással ismerjük el a jó munkavégzést
  • Egy stabil, összetartó csapatot kínálunk

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Szent László krt. 79.

Ha valami újra, jobbra vágysz, vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, a teljes ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk!

Cégnév: Hovány Csoport