Miskolc a te helyed

A 25 éves, tőzsdén jegyzett Goodwill Pharma Orvos-, és Gyógyszertudományi Nyrt szegedi székhelyére pályázatot hirdet az alábbi munkakör betöltésére

HR Vezető

Feladatok

  • Toborzás, kiválasztás
  • HR folyamatok operatív működtetése és fejlesztése
  • Teljesítményértékelések, munkaköri leírások és munkaszerződések megfelelő kialakítása és követése
  • Teljesítményértékelésekben részvétel, ehhez kapcsolódó mutatók biztosítása a vezetők számára
  • Belső szabályozók véleményezése, új releváns szabályozók kidolgozása
  • Üzleti területek, vezetők teljes körű támogatása
  • HR riportok, kimutatások, elemzések készítése
  • Az üzleti céloknak megfelelő éves létszám -és bérköltségterv elkészítése
  • HR adminisztráció naprakészen tartásának biztosítása
  • Be-, és kilépéssel kapcsolatos teljes körű ügyintézés (munkaszerződések, munkaköri leírások, próbaidő)
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel (fejvadász cégek, online hirdetési felületek, oktatási intézmények, stb.), leányvállalatokkal (nemzetközi szinten)

Az állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Felsőfokú végzettség (humánerőforrás területen szerzett képesítés)
  • Minimum 3 év HR területen szerzett tapasztalat, vezetői gyakorlat
  • Munkajogi alapismeretek
  • Önálló, proaktív munkavégzés készsége
  • Jó elemző, szervező és problémamegoldó képesség
  • Magas szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Piaci és belső igényeknek megfelelően fejlődő szervezet
  • Határozatlan időtartamú munkaviszony, Mt. szerinti foglalkoztatás
  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos bónusz
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Laptop, mobiltelefon
  • Szakmai képzések biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető

Tájékoztatjuk, hogy a pályázó a jelentkezésével, és személyes adatainak a Goodwill Pharma Nyrt. részére történő megadásával hozzájárul ahhoz, hogy a társaság a felvételi folyamat során birtokába kerülő személyes adatait nyilván tartsa és kezelje.

Fényképes önéletrajzát várjuk.

Az adatvédelmi tájékoztató, a weboldalunkon található meg.

Cégnév: Goodwill Pharma Kft.