Miskolc a te helyed

Nemzetközi, folyamatosan bővülő autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

HR VEZETŐ

pozícióba

Feladatok:

  • HR csapat irányítása és mentorálása,
  • Meglévő folyamatok fejlesztése, új folyamatok bevezetése és integrálása,
  • Változás menedzsment levezetése,
  • Direkt riportálás az ügyvezető igazgató felé,
  • Toborzás-kiválasztás, interjúztatás, munkaerő-közvetítőkkel való kapcsolattartás,
  • Belső és külső kapcsolattartás,
  • HR Budget tervezése.

Elvárások:

  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Több éves, gyártási környezetben szerzett HR vezetői vagy Senior HR Business Partner tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés,
  • Céges autó teljes és korlátlan magánhasználatra,
  • Kulcspozíció betöltése egy nemzetközi vállalatnál,
  • Biztos háttér.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • Szervezetfejlesztés
  • HR Business Partner

Munkavégzés helye:

Pest megye keleti része

Cégnév: Vision Recruitment Kft.