Miskolc a te helyed

Feladatok:

Feladataid lesznek:

  • Az üzlet igényeit tükröző HR projektek elindítása és kidolgozása a specialista munkatársakkal együtt
  • Az üzleti tervek, emberi erőforrással kapcsolatos tényezőinek és következményeinek HR meghatározása és értékelése, szoros együttműködés a támogatott vezetőkkel valamint a HR specialistákkal és a HR koordináció munkatársaival
  • Proaktívan támogatni a szakmai vezetőket a magas színvonalon teljesítő, illetve a leendő potenciális munkavállalók azonosításában, fejlesztésében, karriertervezésében és megtartásában
  • Az üzleti célokat támogató szervezeti szükségletek meghatározása, a létszámtervek kialakítása, valamint támogatni a vezetőket a létszámtervek betartásában
  • Közreműködni a szervezeti változásokban és átalakításokban
  • Létszámleépítéssel járó átstrukturálások támogatása tervezésben és kivitelezésben
  • Részt venni a HR folyamatokat érintő szabályzatok fejlesztésében
  • Toborzási folyamat előkészítése (igényegyeztetés a vezetővel), kiválasztás
  • Aktívan részt venni a különböző HR rendszerek (ösztönzés, teljesítményértékelés, karrierfejlesztés) működtetésében, fejlesztésében, valamint hozzájárulsz a rendszerek teljesítménycélokhoz viszonyított visszaméréséhez
  • Támogatást nyújtani a szakmai vezetőknek béremelési döntésekben illetve az éves általános bérfejlesztési folyamat során
  • Munkaügyi tanácsadás

Elvárások:

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 1-3 év HR területen szerzett tapasztalat
  • Foglalkoztatással kapcsolatos jogszabályoknak és a munka törvénykönyvének ismerete
  • Proaktivitás, kiemelkedő kommunikációs és meggyőzőkészség
  • Határozott személyiség
  • Komplex gondolkodás
  • Támogatói attitűd
  • Kezdeményezőkészség, nyitottság a változásokra
Cégnév: Telephely: Csorna