Feladatok:

A támogatott területen humán erőforrás szempontból minden optimális legyen.

Feladataid lesznek:

  • a terület HR stratégiájának kialakítása együttműködésben az érintett terület vezetővel,
  • az üzlet igényeit tükröző HR projektek elindítása és kidolgozása a specialista munkatársakkal együtt,
  • proaktívnak lenni a teljesítmény növelésével kapcsolatos HR folyamatokban,
  • az üzleti tervek, emberi erőforrással kapcsolatos tényezőinek és következményeinek HR meghatározásáért és értékeléséért való felelősség vállalás,
  • szoros együttműködés a támogatott vezetőkkel valamint a HR specialistákkal és a HR koordináció munkatársaival,
  • a szakmai vezetők támogatása a magas színvonalon teljesítő, illetve a leendő potenciális munkavállalók azonosításában, fejlesztésében, karriertervezésében és megtartásában,
  • szerepvállalás az üzleti célokat támogató szervezeti szükségletek meghatározásában, a létszámtervek kialakításában, valamint a vezetők támogatása a létszámtervek betartásában,
  • a teljesítményértékelés keretein belül a vezetők támogatása az üzleti célok releváns egyéni célokká történő lefordításában és az igazságos értékelésben,
  • szervezeti változásokban és átalakításokban való közreműködés,
  • a HR folyamatokat érintő szabályzatok fejlesztésében és a toborzási folyamat előkészítésében (igényegyeztetés a vezetővel), kiválasztásban, felvételi döntésben való részvétel,
  • különböző HR rendszerek (ösztönzés, teljesítményértékelés, karrierfejlesztés) kialakításában és bevezetésében való segédkezés,
  • a szakmai vezetők támogatása béremelési döntésekben illetve az éves általános bérfejlesztési folyamat során.

Elvárások:

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel felsőfokú szakirányú végzettséggel és minimum 3 év HR területen szerzett tapasztalattal (generalista, üzleti partner, specialista munkakörben),
  • foglalkoztatással kapcsolatos jogszabályokat és a munka törvénykönyvét ismered,
  • van B kategóriás jogosítványod és nem okoz gondot számodra a telephelyek közötti utazás,
  • ezen kívül fontos, hogy a következő dolgok jellemzőek legyenek rád: proaktivitás, kiemelkedő kommunikációs és meggyőzőkészség, határozottság, komplex gondolkodás, támogatói attitűd kezdeményezőkészség és nyitottság a változásokra.
Cégnév: Bonafarm Zrt.