HR ÜZLETI PARTNERT keresünk innovatív, nagyvállalati partnerünk részére, amely a hazai energiaszektor egyik jelentős szereplője. Amellett, hogy lefedi a teljes hazai energiarendszert, hazánk legnagyobb energetikai tudásközpontja is egyben, és összesen 15 országban bír fontos jelentléttel.

HR Üzleti Partner

Feladatok

  • Humán erőforrás stratégia meghatározása és végrehajtása a támogatott vállalatnál, figyelembe véve az üzleti igényeket és a vállalat humán erőforrás stratégiáját.
  • A csoportszintű humán erőforrás vonatkozású szabályozások, utasítások társasági szintű leképzése és végrehajtása.
  • Társasági szintű munkajogi és munkaerő gazdálkodási szabályok (bér- és foglalkoztatáspolitika, ösztönzési rendszer, szociális ellátás stb.) elkészítése és gondozása.
  • A szervezetek támogatása humán erőforrás feladatokat illetően, munkaügyi és munkajogi tanácsadás.
  • Részvétel a társasági szintű létszám- és bérkontrolling tevékenység koordinálásában.
  • Képzés-fejlesztés és utánpótlás tervezés a támogatott társaságnál.
  • A toborzás és kiválasztás koordinálása.
  • A támogatott társaság kompenzációs rendszereinek működtetése, az ezzel kapcsolatos feladatok ellátása, koordinálása.
  • Kapcsolattartás, helyi szintű érdekegyeztetés a támogatott társaság munkavállalói képviseleteivel.
  • Az üzleti területét érintő szervezetfejlesztési, változás menedzsment feladatok ellátása.

Követelmények

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • 5+ év szakmai tapasztalat HR partneri vagy HR partner koordinátori munkakörben,
  • Magabiztos angol nyelvtudás,
  • Munkajogi ismeretek,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • Belső ügyfél orientáció,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Rendszerszemlélet,
  • Jártasság a változásmenedzsmentben.
  • Előnyt jelent az SAP HR moduljának ismerete, illetve a kisebb létszámú csapat vezetésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Széleskörű béren kívüli juttatások csomag (bónusz, cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, egészségpénztári hozzájárulás, egészségbiztosítás, kockázati élet-és balesetbiztosítás)
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.