Randstad Hungary Kft.

Szeretnéd kipróbálni magad a toborzás világában gyakornokként egy piacvezető munkaerő-közvetítő cégnél? Ha még legalább egy évig rendelkezel hallgatói jogviszonnyal és magabiztosan beszélsz angolul, akkor jelentkezz hozzánk!

HR Trainee

tasks:

-potenciális jelöltek felkutatása és megszólítása a különféle toborzási módszerek hatékony alkalmazásával

-telefonos előszűrés végzése

-angol nyelvtudás felmérése

-álláslehetőségek ismertetése, partner bemutatása

-interjúszervezés tanácsadó kollégák számára

-álláshirdetések készítése

-social media posztok készítése Facebookra

-adminisztratív feladatok ellátása

requirements:

-hallgatói jogviszonnyal rendelkezel még legalább egy évig

-heti 20 órában tudsz dolgozni

-érdeklődsz a toborzás-kiválasztás felé, nagyon motivált és proaktív vagy

-jól kommunikálsz

-tudsz önállóan dolgozni, de bátran kérdezel, ha segítségre van szükséged

-magabiztos az angol nyelvtudásod

our offer:

-rugalmas munkavégzés, amit az óráiddal egyeztetve tudsz összeállítani

-versenyképes tudásra tehetsz szert, amit későbbi karriered során is tudsz majd hasznosítani

-széleskörű ismeretre tehetsz szert a toborzás világában

-egy szuper csapat tagja lehetsz!

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Cégnév: Randstad Hungary Kft.