HR (toborzó) gyakornok - Budapest, V. kerület (WHC021275)

Cégünk Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő HR szolgáltatásokra specializálódott vállalkozása. Tevékenységeinket folyamatosan bővítettük, és mostanra már 11 magyar telephelyű irodánk van, ahol olyan teljeskörű HR szolgáltatásokkal állunk a bizalmat szavazó ügyfeleink részére, mint munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, diákmunka, nyugdíjas munka, kismama szövetkezet és bérszámfejtés.

A megnövekedett partneri igények hatékony kiszolgálása érdekében keressük most leendő gyakornok kollégánkat, aki a projektvezetők támogatása mellett aktívan részt vesz a toborzás-kiválasztási folyamatokban is.

Feladatok:

  • Projektvezetők napi munkájának támogatása (admin feladatok, beosztás szervezés)
  • Toborzás-kiválasztási folyamatban való aktív részvétel (jelöltek felkutatása, előszűrése)
  • Hirdetések feladása és beérkező jelöltek kontaktálása
  • Social media felületek kezelése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (marketing, technológia)
  • Belső rendszerek naprakészen tartása, kezelése
  • Bérszámfejtés előkészítésben való segédkezés (jelenléti ívek begyűjtése és rögzítése)

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Heti min. 30 óra vállalása
  • Vevő- és ügyfélközpontú hozzáállás
  • Precíz, pontos és önálló munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Lendületes, célorientált látásmód
  • Csapatszellem

Munkavégzés helye

Budapest, V. kerület

Cégnév: EasyHiring Services Kft.