Fizikai munkavállalók toborzására keresünk munkatársat, aki megbízónk újpesti és veresegyházi telephelyén egyaránt a segítené a kiválasztási folyamatokat.

Feladatok:

  •  Fizikai dolgozók toborzása és kiválasztása
  •  A megfelelő hirdetési csatornák kiválasztása, hirdetések elkészítése, hirdetések feladása
  •  Alternatív toborzási csatornák megtalálása
  •  Interjú időpontokra a jelentkezők leszervezése
  •  A jelentkezők kiértesítése
  •  Kapcsolattartás a munkaerő-kölcsönző cégekkel, iskolaszövetkezetekkel
  •  Adminisztráció elvégzése
  •  Munkavégzés helye: Újpest és Veresegyház
  •  Felettese a HR vezető

Elvárások:

  •  Középfokú végzettség
  •  Legalább 2-3 év fizikai toborzói gyakorlat
  •  Munkajogi ismeretek (főként EFO, kölcsönzés)
  •  Rugalmasság, mobilitás
  •  Jó stressztűrőképesség
  •  Kitartó és lelkes hozzáállás
  •  B kategóriás jogosítvány, saját autó és vezetési tapasztalat

Munkaidő: 9:00-17:30

Munkavégzés helye: Újpesten heti 3-4 nap, Veresegyházon 1-2 nap

Mindezért méltányos fizetést biztosítanak, változatos feladatokat és környezetet, ahol barátságos és segítőkész kollégákkal telnek majd a mindennapok.

Ha szimpatikus ez a lehetőség akkor bérigény megjelölésével küldj önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva és mi hamarosan felkeresünk.

Cégnév: M.E.N.T.O.N Jobs Kft.